כאשר חברה רוצה לבנות נאמנות למותג עם הלקוחות שלה, אחת הדרכים הטובות ביותר היא להציע להם מתנות ממותגות. מתנות ממותגות אלו צריכות להיות שימושיות ונחשקות עבור הלקוחות. כדי שהלקוח ירגיש שזה עתה קיבל משהו ייחודי, חברות צריכות לוודא שהמתנות הללו שונות מאלו בייצור המוני. חברות יכולות גם לתת ללקוחות שלהן משהו שהם יכולים להשתמש בו לאחר שהם מקבלים את המתנה שלהם. לדוגמה, אם לקוח אוהב להשתמש באופניים כתחבורה וזה יעזור לו להתמצא בקלות, לתת לו אופניים עשויה להיות מתנה מתאימה.

מתנות ממותגות ללקוחות

כבעלי עסקים מתחילים או ותיקים אנו מבינים כי הלקוחות שלנו צריכים תמיד להיות במקום הראשון. עסק שמבקש כל הזמן להתקדם קדימה צריך להגדיל את מעגל לקוחותיו ואחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת היא לשמור ולדאוג שהלקוחות הקיימים יהיו מרוצים תמיד כך שיוכלו להפיץ את הבשורה הלאה. אם אתם מחפשים אחר דרך לעשות זאת בצורה אלגנטית אין ספק כי מתנות ממותגות ללקוחות יאפשר לכם גם לשמח את הלקוחות הקיימים וגם לפרסם את העסק על הדרך.

למה לרכוש מתנות ממותגות ללקוחות?

מתנות ממותגות תמיד היו דרך מצוינת לשמח לקוחות. זו גם דרך מצוינת ליצור קשרים חזקים עם הקהל שלך. לפעמים הם מתאימים יותר מפרסומת. מחקר שנערך לאחרונה על ידי TextTheCrowd גילה כי 95% מהצרכנים יעדיפו לקבל מתנה ממותגת מאשר פרסומת. הם גם גילו ש-86% מהנסקרים ציינו שהם מעדיפים לקבל סחורה ממותגת על פני כל סוג אחר של תוכן בתקשורת השיווקית שלהם. זה מראה עד כמה מתנות ממותגות יעילות ביצירת קשרים עם הלקוחות שלך ובהגברת המודעות למותג.

אז לרכוש מתנה?

כולנו אוהבים לקבל מתנות. הן משמחות ומרגשות אותנו, מעידות על אהבה, מחשבה ועל כך שמישהו מוקיר ומעריך אותנו. כאשר אנו רוכשים מתנות ללקוחות שלנו אנו מבקשים לומר להם כי הם חשובים לנו ואנו מעריכים את הבחירה שלהם דווקא בעסק שלנו. במידה והחלטתם לרכוש עבורם מתנות חשוב מאוד להקפיד כי הן יהיו ממותגות וזאת ממספר סיבות:

  • פרסום- כאשר אתם בוחרים מתנות ממותגות בין אם מדובר ברכישת בקבוקים ממותגים, תיקי גב ממותגים או ספלים ממותגים אתם יוצרים פעולה שיווקית שקטה. הלקוח ישתמש במתנה בחיי היום יום שלו וכך יפרסם את העסק שלכם וזאת מבלי להשקיע כסף רב בשיווק.
  • תזכורת תמידית- מתנות ממותגות מאפשרות גם ללקוחות הקיימים להיזכר בכם בכל פעם בה הם משתמשים במתנה אותה הם קיבלו, הן משום הערך הסנטימנטלי שלה והן משום המיתוג המוטבע בה.

מתנות ייחודיות ללקוחות

ישנן לא מעט הזדמנויות במהלך השנה בהן נוכל להעניק מתנות לקהל לקוחותינו בין אם מדובר בימי הולדת, חגים, מועדים מיוחדים ועוד. כאשר בוחרים מתנה מומלץ לחשוב על מתנה שימושית אשר תהיה פרקטית עבורם. שימו לב כי לא חשוב מהי המתנה הנבחרת חשוב מאוד למתג אותה כך שהיא תעשה בעצם עבודה כפולה, הן תשמח את הלקוחות הקיימים והן תהיה מנוע ליצירת לקוחות חדשים. ישנם מגוון רחב של מוצרי פרסום לעסקים כמו מתנות ללקוחות לראש השנה אשר יהוו מתנות איכותיות, שימושיות ומיוחדות ויגרמו ללקוחות שלכם להרגיש כמה הם יקרים וחשובים עבורכם. בענק ההדפסות תוכלו להתרשם ממגוון רחב של מתנות מיוחדות במחירים משתלמים.