איך למתג את העסק שלכם באמצעות הדפסות על מוצרים.  אנחנו בענק הדפסות מציעים לכם מגוון רחב של מתנות ממותגות. מה הוא מיתוג וכיצד ניתן למתג את העסק שלכם באמצעות הדפסות על גבי מוצרים.

בענק ההדפסות מתמחים בשירותי דפוס על מגוון רחב של מוצרים חדשים ואיכותיים לקהל הפרטי והעסקי, במחירים נוחים והוגנים לכל כיס. אנו דואגים להתעדכן בכל טכנולוגיות הדפוס החדשות והמתקדמות ומדפיסים באיכות הגבוהה ביותר הדפסות על מוצרים כמו – בקבוקים, כוסות, עטים, תיקים, בובות, מגבות וחלוקים, מסגרות עץ, תמונות זכוכית ועוד.

הדפסה על מוצרים אונליין

הדפסות על מוצרים היא דרך קלה לפרסם את העסק שלכם מבלי מאמץ. חשוב להבין כי מותג מוכר ואהוב הוא אחד הנכסים היקרים ביותר בבעלות כל חברה או עסק. סקרים רבים מלמדים כי  59% מהצרכנים מעדיפים לקנות מוצרים חדשים ממותגים המוכרים להם. כעסק קטן, יתכן שתאלצו להתחרות מול מותגים גדולים עם לקוחות מסורים ותקציבי שיווק בלתי מוגבלים. לכן עליכם למצוא דרכים להתבלט – בתהליך בניית מותג איתן משלכם. הדפסות על מוצרים כמו: עטים, כוסות, מחברות , בקבוקים, תיקים ממותגים ועוד.

הדפסות על מוצרים בזול – בניית מותג מנצח

ההגדרה של בניית מותג היא יצירת מודעות לגבי העסק שלכם באמצעות אסטרטגיות ומוצרים במטרה ליצור דימוי ייחודי ומתמשך בשוק. אלמנטים של זהות המותג שלכם צריכים להיות מיושמים בכל הערוצים באופן עקבי. בדרך זו העסק שלכם הופך למוכר,  זה כולל לוגו, צבעים וגופנים, דפוס, עיצוב אתר, תוכן והודעות, פִּרסוּם, הדפסות על גבי מוצרים. הכל צריך חייב להיות עקבי.

מיתוג בהתאמה אישית

הדפסות על מוצרים היא חלק מאוד משמעותי ביצירת מיתוג. אנחנו בענק הדפסות מדפיסים על גבי מוצרים רבים ומגוונים. לעולם העסקי אנו מציעים מגוון רחב של מוצרים להדפסה.

מה הם המוצרים הפופולריים – זה תלוי איזה שלב אתם:

 

השלבים 

שם הקטגוריה 

פירוט המוצרים 

שלב ראשון 

הדפסת מוצרי כתיבה ומחברות ממותגות 

עטים, מחברות ספירלה, מחברות עור ועוד.

שלב שני 

הדפסה על מוצרים למטרות קידום כולל  מתנות ממותגות לעובדים 

תיקי גב ממותגים

בקבוקים ממותגים ועוד

שלב שלישי 

הדפסה  מוצרי קד"ם ופרסום ממותגים

פדים לעכבר, פותחני יין עם הלוגו החברה מוצרים לכנסים כמו ערכות ספורט ומשטחי טעינה אלחוטיים ועוד

אצלנו הענק הדפסות תוכלו להדפיס על כל המוצרים ולמתג את עצמכם גבוה – נשמח לשמוע מכם!