מוצרי קידום מכירות הנקראים בדרך כלל מוצרי קד"מ הם מוצרים שמודפסים וניתנים במתנה כחלק מקמפיין שיווקי, והם נושאים לוגו וסלוגנים כלשהם כדי לקדם את החברה שרוצה בפרסום מתמשך ואפקטיבי. אלא שמוצרים כאלה שמדפיסים עליהם את הסמלים המוסכמים והמוכרים לכל כך הרבה אנשים יכולים להיות גם יוזמה פרטית של אנשים שרוצים לתת במתנה מוצרי קיץ ממותגים שונים לחברים ולמשפחה, לעובדים שלהם ולאו דווקא ללקוחות או לכל מטרה אחרת שמתאימה בעיניהם. מכיוון שישראל היא מדינת שמש ומזג אוויר נוח לפעילות בחוץ, אין ספק שמוצרים כאלה הם המתנה המושלמת לקיץ והם יכולים לכלול בקבוקים ממותגים או ציוד לים, ציוד למכון ספורט או לטיולים שונים שישראלים רבים כל כך אוהבים לצאת אליהם בכל הזדמנות. לשם כך בדיוק חברת ענק ההדפסות מכוונת את ההיצע המגוון הוענק שלה למוצרים איכותיים שאפשר להדפיס עליהם.

מה לתת במתנה לישראלים שיש להם הכל?

אם אתם מהאנשים שצריכים לתת הרבה מתנות או רוצים להפתיע קבוצה במתנות שונות, אפילו אם מדובר רק באירוע משפחתי כמו חתונת קיץ על חוף הים או אירוע חברה, חשבו על המתנה המושלמת לקיץ שיכולה להביע אמירה כלשהי ולהפוך למתנה מושקעת הרבה יותר מפריט שישכב על המדף. אם בודקים את הרשימה של מוצרי קיץ ממותגים שמוצעים באתר החברה אפשר לראות שיש פריטים רבים שישראלים ישמחו לקבל, כמו ערכת ציוד ספורט, ערכת ים וחוף, ערכת טיולים, והרבה פריטים שמושקעת בהם מחשבה על משפחה ישראלית ממוצעת ויכולים להיות המתנה המושלמת לקיץ. בין המתנות תמצאו תיקים למכון כושר, תיק גב לפעילות יומית, צידנית אוכל אישית או משפחתית לפיקניקים, תיק קניות, שמשייה לים, כיסאות לים ולפארקים, מגבות חוף ומחצלות מעוצבות, משחקים וציוד לחוף ולים כמו מצופים ומטקות. 

המתנה המושלמת לקיץ לכל חברה

כובעים ומאווררים שונים, מניפות ועששיות, וכל מה שישראלים אוהבים לקבל לקראת הקיץ כמו מוצרי קיץ ממותגים הם באמת המתנה המושלמת לקיץ. כדאי ואפשר לתת לאנשים שאוהבים ורוצים שיזכרו אתכם זמן רב. הם יכולים להיות מוצר פרסום ושיווק עצמי שלכם, שבזכות האיכות שלהם ילוו את מי שמקבל אותם זמן רב למיתוג עצמי איכותי שלכם.