כעסק, אתם בוודאי נדרשים לחשוב על מתנות. אלו יכולות להיות  מתנות לכנסים ולתערוכות, מתנות ללקוחות לראש השנה או לרגל חגים אחרים או תאריך מסויים, מתנות לכנסים עסקיים או מכירתיים, וכמובן מתנות לעובדים. אז אם כבר מתנות למה לא לשלב מוצרי פרסום?

מוצרי פרסום ומתנות- משדרגים זה את זה

לעיתים יש קונוטציה שלילית למוצרי פרסום, הרושם שלנו הוא כאילו הם "נדחפים", למקומות שאלי בלתי רצויים וזאת כדי לדחוף מסר שיווקי כזה או אחר. הרשו לנו לחלוק עליכם, מוצרי פרסום ומתנות בהחלט יכולים לצעוד גם יחד ואף לשדרג זה את זה. חשבן רגע, האם הייתם רוצים לקבל באירוע בקבוק מים רנדומלי שנקנה במכולת, או בקבוק מים ממותג? רובנו היינו מתרשמים יותר דווקא מבקבוק מים ממותג, המיתוג מראה על השקעה בפרטים הקטנים, חשיבה על כל פרט, והעברת מסר על פלטפורמה של אירוח נעים לאורחים או ללקוחות. מיתוג על גבי מתנות אינו הופך אותן לנחשקות פחות, אלא ההפך, העובדים שלכם יתגאו לצעוד בחורף במטריות איכותיות שעליהם מיתוג ולוגו הארגון שלכם, הלקוחות שלכם ייהנו לשלוף עט יוקרתי ומעוצב שעליו חרוט לוגו יוקרתי שלכם הממנף את העט כעט שניתן במתנה יוקרתית ועסקית.

רעיונות למוצרי פרסום ומתנות ממותגות

שוברים את הראש איזו מתנה תתאים? אל דאגה, ניתן לפנות לענק ההדפסות המתמחה במיתוג לאירועים ומוצרי פרסום ומתנות ממותגות. הללו יוכלו להציע לכם קטלוג מרשים המותאם לאופי האירוע שלכם, לאופי האורחים ולמסר השיווקי שתרצו להעביר, תופתעו משלל הרעיונות המדהימים ולכם יישאר רק לבחור!

בית דפוס איכותי ואמין

חשוב לבחור בבית דפוס המתמחה במוצרי פרסום לעסקים, ובעל רזומה במתן שירות מהיר, יעיל ואדיב ללקוחותיו. מוצרי פרסום ומתנות מהווים את הפנים שלכם, הם כלי חשוב לרושם שתרצו להשאיר על הלקוחות, השותפים או המשקיעים שלכם, ולכן חשוב לתת את המלאכה בידיים טובות ומקצועיות. כאשר אתם בוחרים בית  דפוס מתמחה במוצרי פרסום ומתנות אתם יכולים להיות רגועים שהם יעדכנו אתכם בטרנדים חמים בתחום, שהם מפיקים מוצרים חדשניים ובעיקר מספקים את המוצרים במהירות וביעילות ותמיד בחיוך ובשירות אדיב.