חברות רבות מפעילות במהלך השנה לא מעט כנסים, אירועים ותערוכות המאפשרות לעובדים הן לשנות מעט את שגרת העבודה שלהם והן ללמוד דברים חדשים אשר עתידים לעזור להם במהלך עבודתם. לרוב כנסים אלו הינם גדולים ונמשכים לאורך היום כולו. למרות חשיבותם הרבה והתוכן הרב היצוק בהם הם עלולים להיות גם מעט מייגעים ומתישים. על מנת בכל זאת להפוך אותם למעט יותר מזמינים בעלי חברות ועסקים רבים בוחרים להגיש כיבוד איכותי ומזמין, להוסיף אטרקציות מעניינות וכמובן לחלק במהלך או בסוף מתנות לכנסים ותערוכות .

איך לבחור מתנות לכנסים ותערוכות?

אתם מתכננים אירוע, כנס או תערוכה גדולה עבור העובדים שלכם והן עבור אורחים מבחוץ. בחירת מתנה ממותגת עבורם הינה בחירה קריטית כיוון שהיא מעידה במקום מסוים על כמה הם חשובים עבורכם. אם כן, כיצד תבחרו את המתנה הנכונה?

  • מסר- שימו לב מהו הנושא של הכנס או התערוכה ונסו להתאים את המתנה לנושא כך שהיא תוכל לשווק הלאה את המסר שלכם. מתנה מדויקת הינה מתנה הממשיכה באופן מדויק את הכנס או התערוכה בהם האורחים ביקרו.
  • מחיר- הגדירו מראש מהו המחיר המקסימלי אותו יש ברצונכם להשקיע עבור כל מתנה. מיקוד יעזור לכם לבחור את המתנה שנכונה לכם.
  • מיתוג- לא משנה מהי המתנה אותה בחרתם הקפידו למתג אותה כך שהמתנה עצמה תוכל להמשיך את הקו השיווקי שלכם. תוכלו לבחור בקבוקים ממותגים, תיקי גב ממותגים או כל מתנה אחרת מבין מגוון רחב של מוצרי פרסום לעסקים.

מתנות משמעותיות לאירועים משמעותיים

כבעלי עסקים אנו מרימים מספר רב של אירועים במהלך השנה שמטרתם הן לשווק את העסק שלנו והן לתרום ידע לעובדים שלנו. אירועים אלו אמנם מספקים הנאה רבה או הפוגה נעימה מהעבודה אך על מנת להפוך אותם ליוקרתיים ונעימים אף יותר חשוב מאוד להוסיף מספר אלמנטים שישדרגו אותם. אוכל טוב ואטרקציות מעניינות הן ללא ספק הדרך הטובה ביותר לעשות זאת אך אין ספק כי חשיבותה של המתנה עולה על הכול. בענק ההדפסות תמצאו מגוון רחב של מתנות מיוחדות, מעניינות וכמובן ממותגות שיהפכו כל אירוע לנוצץ יותר.