ראש השנה הוא אחת התקופות החגיגות ביותר בשנה. השנה החדשה מביאה הזדמנויות והחלטות חדשות שמתחילות פרק חדש בחיינו. זה לא רק על החלטות – זה גם על מתן מתנות. הענקת מתנות ללקוחות היא דרך מצוינת להראות להם הערכה, להודות להם או להיפרד כאשר אתה סוגר את העסק שלך.

חלק מהעסקים חושבים על דרכים להביא יותר הכנסות ולשפר את הרווחיות באמצעות ניצול מאגר הלקוחות שלהם. למעשה, על פי מחקרים עדכניים, 88% מהלקוחות היו רוצים מייל מהעסק שלהם לאחר כל עסקה. הודעות דוא"ל אלו לא רק משמשות כתזכורת לעתיד אלא גם מספקות הזדמנויות לתוכניות נאמנות כך שלקוחות יכולים לצבור נקודות או הנחות בכל רכישה. לחברות ממוקדות לקוח יש בדרך כלל החלטה לשנה החדשה לגרום לכל לקוח להרגיש מיוחד. ניתן להשיג זאת על ידי שליחת מתנות ללקוחותיהם בתחילת כל שנה. מתנות מבתי עסק הן בין המתנות הפופולריות ביותר עבור הלקוחות. הם מספקים מגע אישי שעוזר לעסק לבנות קשרים עם הלקוחות החדשים והקיימים שלהם.

תקופת החגים היא ללא ספק התקופה הטובה ביותר להראות ללקוחות שלנו כי הם יקרים לנו וחשובים לנו וזאת ניתן לעשות כמובן על ידי רכישת מתנות. הלקוחות שלנו הם ללא ספק האנשים החשובים ביותר בעסק ולכן חשוב מאוד שנשקיע בהם. ידוע לנו כי מתנות הן דרך מצוינת להביע הערכה אך הן ללא ספק תורמות לבעל העסק לא פחות מאשר ללקוח כיוון שהן משמשות דרך יעילה מאוד לפרסם ולשווק את העסק שלנו החוצה וזאת מבלי שנצטרך לנקוט בפעולה שיווקית אחת. אם אתם מחפשים אחר מתנות ללקוחות לראש השנה הגעתם למקום הנכון.

מתנות ללקוחות לראש השנה- כל מה שצריך לדעת

פעמים רבות כאשר אנו עומדים בפני בירת מתנה אנו מוצאים את עצמנו חסרי אונים בעקבות המגוון הרחב. כאשר אנו בוחרים מתנות ללקוחות הדבר הופך אף למעט יותר קשה שכן מצד אחד אנו מבקשים להראות להם כמה הם חשובים לנו ומצד שני אנו מבקשים שהמתנה תהיה גם נאה ושימושית. הנה מספר נקודות חשובות בנוגע לבחירת מתנות ללקוחות לראש השנה:

  • חפשו אחר מתנה עם משמעות, מתנה שתהיה לה ערך כלשהו ותספק ללקוחות שלכם שהם יקרים ללבכם ולא בחרתם להם מתנה רק בכדי לצאת ידי חובה.
  • לא משנה מהי המתנה אותה אתם בוחרים אל תשכחו למתג אותה. בין אם החלטתם לרכוש תיקי גב ממותגים או בקבוקים ממותגים המתנה כבר תעשה את העבודה השיווקית עבורכם בהמשך.
  • הוסיפו למתנה כרטיס ברכה נאה אשר ייתן ללקוחות שלכם את התחושה כי חשבתם על כל אחד באופן אישי.

בחירת מתנות ללקוחות

עסק מצליח הוא עסק שיש לו מספר רב של לקוחות אך על מנת לשמור על קהל הלקוחות שלנו מומלץ מאוד להשקיע בהם בחזרה. מתנות ללקוחות לראש השנה היא הדרך הטובה ביותר להשאיר את הלקוחות שלנו קרוב אלינו ולספק להם תחושה טובה של חמימות בעצם המחשבה שהם יקרים לנו. במידה ואתם מחפשים אחר מתנות איכותיות הן לתקופת החגים והן לכל מאורע משמח אחר וכן מוצרי פרסום לעסקים שישמו כמתנה ייחודית תוכלו למצוא אותן בענק ההדפסות.