חברות מורכבות מאנשים ואנשים אוהבים לקבל מתנות. אפילו יותר אם זה משהו שניתן להשתמש בו.

כאשר מעניקים מתנות ממותגות, ודא שזה משהו שניתן להשתמש בו על בסיס יומי או שהן יסבו למקבלים אושר ושמחה. זה יעזור בחיזוק קשרים עם לקוחות קיימים, יכניס שמחת חג לצוות העובדים ויצרו קשרים עם לקוחות חדשים. הנה מספר אפשרויות נהדרות שיאפשרו לכם לבחור מתנות ממותגות לחג בדרכים שיועילו גם לכם. 

בנו את המותג שלכם בעזרת מתנות ממותגות לחג

הענקת מתנות קידום ממותגות מוציאה את שמכם החוצה. על ידי חלוקת מתנות עם שם החברה או הלוגו שלכם מודפס עליהן, אתם מעלים את המודעות לחברה שלכם ובכך מגיעים ללקוחות פוטנציאליים.

מכיוון שמתנות ממותגות לחג הן דרך פרסום חסכונית, היא תחסוך לעסק שלכם כסף בכל הנוגע לשיווק. בהשוואה לסוגים אחרים של פרסום ממוקד, העלות שלהם נמוכה בהרבה. מתנות קידום מכירות יכולות לנוע מכל דבר כמו עטים מודפסים, בקבוקי מים, פריטי ביגוד ממותגים ועד דיסק און קי. כל חפץ עם שמכם או לוגו החברה שלכם כשיר כמתנת חברה ממותגת. מארזים ממותגים לקידום מכירות היא אחת מאסטרטגיות השיווק הטובות ביותר הקיימות, וזו הסיבה שכדאי לכם לשקול להוסיף אותה לתקציב שלכם. בנושא זה ענק ההדפסות ישמח לעמוד לרשותכם, עם מתנות ממותגות לחג או לכל אירועי החברה.

שפרו את תדמית החברה שלכם

הענקת מתנות קשורה לרצון טוב ותפתח תפיסה חיובית של העסק שלכם. על ידי הענקת מתנות איכותיות ומתוכננות היטב, תשפר את התדמית שיש ללקוחות או ללקוחות פוטנציאליים על החברה שלכם.

כאשר מחלקים מתנות ממותגות לחג או באירועים, אתם מגבירים את המודעות והסקרנות במותג שלכם. על ידי מתן מתנות קידום מכירות כתמריץ, תוכלו לקבל הפניות מלקוחות קיימים. בנוסף, על ידי הענקת מתנות ממותגות לעובדים שלכם, תשפרו את הגישה שלהם, תהפוך אותם לנאמנים יותר כלפי החברה שלכם. כולם צריכים להרגיש מוערכים ומתנות לחג מציעות את ההזדמנות לומר להם עד כמה אתם מעריכים את העבודה הקשה שלהם.

צרו קשר עם ענק ההדפסות עוד היום כדי להתחיל לקצור את היתרונות של מתנות ממותגות לחג עוד היום.