מתנות הן דרך מצוינת להראות הערכה ולהשפיע על האנשים שאתה עובד איתם. חברות יכולות לתת לעובדים שלהם מתנות ממותגות כחלק מאסטרטגיית הערכת העובדים שלהם. מאמר זה מספק תובנות לגבי כמה מהרעיונות הטובים ביותר למתנות ממותגות לעובדי המותג שלך.

לחברה שלך יש מגוון רחב של עובדים ויש מגוון צרכים גם כשזה מגיע למתנה להם. יש אנשים מסוימים בחברה שלך שצריך לתמרץ בעוד שיש אחרים שצריך להחמיא להם.

חולצות של חברה ממותגות יכולות להינתן במתנה למי שעובד קשה ומצטיין בעבודה. אתה יכול גם לתת ספלי קפה או עטים ממותגים עם הלוגו שלהם לעובדים שלך שעבדו קשה בעבודתם.

האקלים הכלכלי קשה לעסקים בכל הענפים, וזו הסיבה שחשוב לחברות לתת לעובדיהן הטבה כלשהי. אחת הדרכים לעשות זאת היא על ידי חלוקת מתנות ממותגות בתחילת השנה, כמו חטיפי ממתקים וספלים. מתנות ממותגות שימושיות מכיוון שהן הזדמנות לחברות להראות את הערכתן.

מתנות ממותגות לעובדים

כל בעל עסק או חברה יודע כי חלק נכבד מהצלחת העסק תלוי בעובדים. עובדים טובים הם עובדים מסופקים ומרוצים אשר מגיעים בשמחה לעבודה ומבצעים את עבודתם נאמנה. זוהי הסיבה שחשוב מאוד שאנו, כבעלי עסקים, נשמור על רווחתם הנפשית של העובדים שלנו ונדאג לסביבת עבודה איכותית ותומכת, שנהיה נגישים וזמינים לכל בעיה או קושי אשר מתעוררת במהלך עבודתם וכמובן שנעלה את המורל הן דרך אירועים קטנים ונחמדים והן על ידי רכישת מתנות ממותגות עבורם. 

טיפים לבחירת מתנות לעובדים

בין אם מדובר בימי הולדת ובין אם מדובר בחגים משתנים מתנות הן ללא ספק הדרך הטובה ביותר לשמח את הלב של העובדים שלנו ולהעביר להם את המסר שהם חשובים, אהובים ונכונים לנו. במידה והחלטתם לרכוש מתנות עבור העובדים שלכם הנה מספר טיפים שיעזרו לכם לבחור נכונה:

  • שימו לב כי אתם בוחרים מתנה פרקטית ושימושית. בחירת המתנה מעידה על המחשבה שעמדה מאחוריה ולכן מתנה שאין בה שימוש לרוב תעביר את המסר שאתם מבקשים לצאת ידי חובה ותו לא. 
  • הקפידו למתג את המתנה אותה בחרתם. ישנן מגוון רחב של מתנות אשר יהיו שימושיות הן במשרד והן מחוצה לו. תוכלו לבחור בין תיקי גב ממותגים, בקבוקים ממותגים או חולצות ממותגות אשר ישמשו את העובדים בכל שלב של היום.
  • הקפידו להוסיף למתנה כמה מילים המעידות על חשיבותם של העובדים שלכם. המילים לא פחות חשוב מהמתנה עצמה.

מתנות ממותגות הן דרך מצוינת לומר תודה לעובדים על עבודתם הקשה. הרבה חברות מציעות מתנות ממותגות כאות הערכה כאשר העובדים עושים עבודה טובה. כיום, תעשיית מתן המתנות שווה 1.8 טריליון דולר. את הטרנדים המשתנים ללא הרף בתחום המתנות מבינים רק מי שמתמחה בתחום זה ויודע למה לצפות מהשוק. כסוכנות דיגיטלית, אנו מבינים את החשיבות של מתנות ויש לנו מומחים בתחום זה שעוזרים לנו להבין מה הלקוחות שלנו מצפים מהמתנות שלהם, כמו גם עם מחקר תחרותי על השוק.

מתנות לכל אירוע

לעובדים שלנו ישנו תפקיד משמעותי בהנעת העסק קדימה. עובד איכותי הוא עובד שמרגיש שהוא חשוב ואהוב וכי יש מי שרואה אותו. על מנת ליצור סביבת עבודה נעימה וכן בכדי לדאוג להרגשתו הטובה בל כל עובד ועובד חשוב מאוד שנראה להם זאת. רכישת מתנות ממותגות לעובדים היא ללא ספק אחת הפעולות הטובות ביותר לעשות זאת שכן היא מאפשרת להעביר את התחושות גם ללא מילים כלל. המתנה הטובה ביותר היא כמובן מתנה אשר תספק את העובד מצד אחד אך גם תתרום לעסק שלכם מצד שני. בענק ההדפסות תמצאו מגוון רחב של מוצרי פרסום לעסקים אשר יענו על שתי הדרישות הללו.