ועדי עובדים רבים מחפשים אחר מתנות ממותגות לפסח שמצד אחד ישמחו את לב העובדים או לקוחותיה של החברה והעסק ומצד שני יתרו בקידום ושיווקו של המקום. מתנות ממותגות יכולות להגיע במגוון רחב של מוצרים וצורות אשר יתאימו באופן אישי לכל קהל עובדים או לקוחות. ההחלטה לבחור מתנות לעובדי העסק או ללקוחות החברה הינה החלטה חשובה מאוד שכן מתנות יראו לעובדים שלכם כי הם אכן משמעותיים עבורכם ויקרים לליבו שלהעסק. אם החלטתם לבחור מתנה אך אינכם יודעים כיצד להתחיל הגעתם למקום הנכון.

איך לבחור מתנות ממותגות לפסח?

החגים מתקרבים והחלטתם לרכוש מתנות ממותגות לפסח? על מנת לבחור את המתנה הטובה והאידאלית ביותר הנה מספר טיפים שיהיו לכם לעזר:

  • מחיר- קודם שאתן בוחרים תנה הגדירו מראש את העלות המקסימלית אותה אתם יכולים ורוצים להשקיע במתנות. תמחור מקדים יעזור לכם להתכוונן אל עבר המתנה הנכונה.
  • שימוש- שימו לב כי אתם בוחרים מתנה אשר תהיה שימושית ויעילה עבור העובדים או הלקוחות שלכם. תוכלו לרכוש עבורם בקבוקים ממותגים, תיקי גב ממותגים,ספלים ממותגים ועוד בהם הם יוכלו לעשות שימוש באופן יום יומי.
  • מחשבה- השקיעו מעט מחשבה בבחירת המתנה כך שהעובדים והלקוחות ירגישו כי אכן הם חשובים לכם והמתנה הנבחרת אינה רק ברירת מחדל בלבד.
  • הקדשה- בנוסף למתנה עצמה הקדישו מספר מילים המביעות את רחשי ליבכם. למילים ישנו כול חזק והן יגרמו לעובדים וללקוחות שלכם להרגיש באמת כמה הם משמעותיים.

מתנות ממותגות לכל אירוע

לא משנה אם מדובר בילד או אדם מבוגר מתנות הן דבר משמח במיוחד. כולנו אוהבים לתת מתנות לקבל מתנות וכך לשמח את ליבם של היקרים והאהובים לנו. כאשר מדובר בעסקים למתנות ישנה משמעות אף גדולה יותר כיוון שהן מראות לעובדים או ללקוחות שלנו כי אנו באמת מעריכים ומוקירים אותם. לאחר שהגדרתם את התקציב שלכם והחלטתם בדיוק מהי המתנה הנכונה הקפידו למתג אותה כך שהיא תהיה שימושית גם עבור העסק שלכם. ישנם מגוון רחב של מוצרי פרסום לעסקים שיכולים להוות מתנות נהדרות. מתנות רבות מסוג זה ועוד תמצאו בענק ההדפסות, זה הזמן להגיע להתרשם.

מוזמנים לעיין גם במתנות ללקוחות לראש השנה >>