בכל אירוע חברה בקיץ או כשאנו רוצים לצ'פר את העובדים שלנו (וגם את חברינו ובני משפחתנו) אנחנו תוהים מה לקנות להם במתנה. מבחר המתנות והגדג'טים בכל שנה עולה ותמיד יש חידושים. קבלו רעיונות לכמה מתנות שיהפכו כל קיץ לחגיגה

אביזרים פרקטיים

מחפשים מתנות קיץ לעובדים? תהיו בטוחים שכמעט  כל עובד או עובדת ישמחו לקבל לקראת הקיץ  מתנות שימושיות. תוכלו למתג את המוצרים שתרכשו וכך תעניקו לעובדיכם מוצרי קיץ ממותגים.  תוכלו לקנות להם כובע של חברה אהובה, בגד ים של מותג מועדף, משקפי שמש, כפכפים, אוהל לים ושלל מתנות פרקטיות בדיוק לעונת הקיץ. שם החברה יתנוסס על המתנות וכך גם תזכו בפרסום על הדרך.

משחקי קיץ לים ולבריכה

לכל עונה קיימים המשחקים שלה. כמו שבחורף נעדיף משחקי קופסה שנהנה לשחק בהם במזגן המחמם את ביתנו, לקיץ דווקא נבחר משחקי חוץ להעביר את הזמן תחת כיפת השמיים והשמש הזורחת . קיימים משחקי קיץ רבים כמו- שש-בש, מטקות, פריזבי וכדורי משחק למיניהם. מתנה זו יכולה להיות מעולה לחובבי הים, הבריכה והספורט שפוקדים בכל קיץ מחדש את החופים והבריכות. לא פעם נשברת מטקה, הפריזבי נאכל על ידי הכלב, והכדור הולך לאיבוד, ולכן קניית סט איכותי של משחק קיץ יכול בהחלט לשמח כל אחד ואחת. במתנה כזו אפשר לארגן מוצרי קיץ ממותגים – עם סלוגן ליום הולדת או עם שם חברה/מפעל. כך תשיגו באותה רכישה גם מוצרים ממותגים וגם מתנת קיץ נהדרת.

אקסטרים או מנוחה

בין מתנות קיץ לעובדים, לחברים ולבני משפחה, ישנה מתנה שכולם ישמחו לקבל ויתרגשו כשהיא מותאמת להם – מתנות המתאימות לפעילות היומיומית שלהם – בקבוקים ממותגים, כובעים ממותגים, מוצרים לים ועוד.  כל אחד אוהב שמפנקים אותו ומה יותר כיף ממתנת קיץ כיפית. כמובן שאפשר להוסיף מוצרי קיץ ממותגים עם שם החברה או לעצב אישית. לדוגמה, ליום פיקניק – לצרף צידנית עם שם החברה רקום עליה.