מחברות הינן צורך של רובינו בין אם מדובר בצרכים אישיים או בצרכי עבודה. תמיד אנחנו מחפשים את הנייר הזה שנוכל לשרבט עליו הערות, תזכורות, שנוכל לסכם עליו את עיקרי הדברים של פגישה חשובה או את רשימת הקניות והמשימות שיש לבצע. אן אם כבר מחברות, למה לא מחברות ממותגות?

מחברות ממותגות לעסקים

הדפסה על מחברות לצרכים תוך ארגוניים

כל ארגון רוצה להשרות בארגון אווירה מסוימת, כזאת שתשדר את השפה הארגונית, ואת הערכים של הארגון, ותחבר אליהם את העובדים. עסקים וארגונים רבים מחפשים דרכים אפקטיביות ונעימות לעשות זאת. אחת הדרכים היא מיתוג והדפסה על מחברות. מיתוג של ארגון יכול להתבטא בפוסטרים מעוצבים על קירות הארגון, שפה גרפית ומילולית של מיילים ופורטל עובדים דיגיטלי, ויכול להתבטא בדברים פעוטים, מוצרים ממותגים כמו כוסות בקפיטריה והדפסה על מחברות היוצרת מחברות ממותגות. המיתוג יכול לכלול את לוגו הארגון, את הסלוגן שלו. ובהחלט בעת מבצע תקופתי כלשהו ניתן להשתמש במיתוג ולשלב משפטים ועיצובים גרפיים שיכניסו את האווירה הנכונה וישדרו לעובדים: 'אנו משקיעים בכם, חשוב לנו להשקיע מחשבה עיצוב בטוב טעם וחשיבה על הפרטים הקטנים אפילו בהדפסה על כוסות והדפסה על מחברות שדווקא הם מייצגים את ההשקעה הגדולה שלנו'.

הדפסה על מחברות לצרכים חוץ ארגוניים

מחברות ממותגות יכולות להוות מוצר פרסום,  הן כאמור מוצר נצרך לכל אחד, שימושי מאוד, ומיתוג על גביו מאפשר להעביר מסרים שיווקיים, לאחל, לברך, ולשמור על קשר עם לקוחות ולללכד קהילה צרכנית מכל סוג. כך שהן יכולות להיות מוצרים ממותגים נהדרים, היכולים לשמש מתנות ממותגות עבור לקוחות או מתנות ממותגות לעובדים.

גדלים וסוגים

מחברות ממותגות ניתן להזמין בגודל  A4- גודל של דף מדפסת או בגודל A5, חצי מA4 , גודל סטנדרטי ונוח של עמוד מחברת המוכר לנו ממחברות  לתלמיד. ניתן להזמין דפים חלקים, דפי שורות או משבצות, מספר העמודים גם הוא נתון לבחירה, 40 דף, 80 דף או יותר. ניתן לבחור במחברות שדפיהן מאוגדים בספירלה או בחום. ניתן לבחור במחברות בהן המיתוג הוא רק בכריכה או מחברות בהן גם העמודים ממותגים.

איכות שירות וזמינות

לא משנה באיזו מחברת תבחרו, חשוב לבחור בבית דפוס אמין מקצועי, מעודכן בטרנדים, וכזה ששם את הלקוח ואת השירות במקום הראשון, כדי שחוויית הקניה שלכם תהיה נעימה ותקבלו את השירות היעיל והטוב ביותר.