ראש השנה הוא ראש השנה היהודי והוא חל ביום הראשון של תשרי, שהוא החודש השביעי בלוח היהודי. נחגג בחג דתי ותרבותי הנמשך שלושה ימים. ראש השנה הוא הוא חג בו יהודים ברחבי העולם חוגגים את תחילתה של שנה חדשה ומתבוננים בבריאת אלוהים. יהודים מכינים באופן מסורתי מתנות לראש השנה לעובדים, לעמיתיהם לעבודה ולבוסים שלהם – זה נחשב לדרך טובה להתחיל את השנה החדשה בצורה טובה.

אחד הנפוצים ביותר הוא לתת מתנות לעמיתים לעבודה ולבני משפחה. במקום העבודה, אנשים מחליפים מתנות לרוב על מנת להראות את הערכתם זה לעבודה הקשה של זה לאורך כל השנה.

מתנות לראש השנה יכולות להשתנות בהתאם לתקציב ולמטרתכם. תוכלו לבחור אילו מתנות ממותגות להעניק לעובדים שלכם, יש מבחר גדול של מתנות שתוכלו להעניק לעובדים שלכם. אם אתם מחפשים רעיונות מעוררי השראה, הרכבנו רשימה של רעיונות למתנות לראש השנה שתוכלו להשתמש בהם כקו מנחה!

רעיונות למתנות לראש השנה לעובדים

כדי לחגוג את ראש השנה עם העובדים בצורה משמעותית, חברות צריכות לוודא שהן מציעות מתנות שאינן רק חומריות אלא גם סמליות.

מתנה אחת כזו שמסמלת תקווה ושגשוג יכולה להיות סלסלת מתנה לראש השנה של פירות וממתקים. ישנן חברות שנותנות בונוסים או תמריצים לעובדים בתקופה זו של השנה. יש כאלה שמחליטות לתת מתנות ממותגות כגון עטים ממותגים, בקבוקים ממותגים, כוסות ממותגות ועוד.

מתנות לראש השנה

עבור חברה שחובקת את ראש השנה היהודי, מתן מתנות אישיות לעובדים הוא חובה. הנה כמה טיפים מה לתת מתנה לעובדים בראש השנה הקרוב.

ראש השנה הוא ראש השנה היהודי ופירושו בעברית "תחילתם של דברים חדשים". השנה, כולנו צריכים לנצל את ההזדמנות כדי להראות את הערכתנו לעמיתינו על ידי מתן מתנות אישיות. למרבה הצער, זה יכול להיות קשה מכיוון שלאנשים יש רעיונות שונים לגבי מה הם היו רוצים או איזה סוג של מתנה הם צריכים. לכן ישנן הצעות רבות להענקת מתנות ממותגות לעובדים על סמך האישיות או תחומי העניין שלהם. חלק מהרעיונות הללו כוללים:

ספל מותאם אישית עם לוגו החברה שלהם

מחזיק מפתחות מותאם אישית עם שמם או ראשי התיבות שלהם

בקבוק יין מודפס אישי

מוזמנים לעיין במוצרים של ענק ההדפסות לבחור את המתנות שישמחו את העובדים שלכם!